Letní tábor s kapkou české historie

Jsme spolek s více jak desetiletou tradicí, který se zaměřuje na pořádání dětského tábora s fantasy-historickými prvky. Tábor je určen pro všechny zvídavé dobrodruhy a nadšence ve věkové kategorii 7-15 let, lépe řečeno, pro děti školní docházkou povinné.

Markýza Lucie

 

Životní motto: S úsměvem jde všechno líp.

 

Můj vztah k lidem ve vévodství

Hodně jsem na tohle téma přemýšlela, nejprve jsem se chtěla celkem bohatě rozepsat, ale teď vím, že to vůbec není třeba. Všichni jsou pro mě důležití. Vážím si dospěláků, kteří vidí smysl v pořádání dětských táborů a v péči o děti, věnují tomu volný čas, dovolenou a bezpochyby v každém ročníku nechají ve vévodství kus sebe. Vážím si dětí a rodičů, díky kterým by pojem vévodství vůbec neexistovalo.

Odpověď je tedy jasně daná – celkem jsme taková normální rodina. Se vším všudy. Rozličná, občas hádavá, někdy zahálčivá a nechápavá, sem tam nerozumná, ale i tolerantní, soudržná, srdečná, veselá, uctivá, rvavá a se smyslem pro fair play.

 

Nejoblíbenější místo ve vévodství

No to je pro mě celkem těžká otázka, jelikož celé vévodství je podle mého názoru plné krásných, zajímavých a tajuplných míst, hlavně příroda stojí za zmínku – nejvíce mi asi k srdci přirostla místa blízko hradu, např. pohled z okna či balkónu mých komnat, tam je vám výhled... ráno pole zalité sluncem a večer neskutečné západy...

 

Hrdina, který je mým vzorem

Nebyla by tam nějaká lehčí otázka :)? Asi bohužel nedokážu být konkrétní. Každý hrdina je něčím originální, v něčem vyniká, společně tvoříme především chrabrou a neochvějnou bandu, která se jen tak něčeho nelekne a se všemi záludnostmi si hravě poradí! :)