Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Na severu od hradu vévody Jana se nachází malebné městečko Jesenice. Vede přes něj několik obchodních cest a tak se tu často pořádají velkolepé a vyhlášené trhy.
Horní a Dolní Fikač jsou nevelké rybníky severně od hradu a nedaleko od městečka Jesenice. Fauna a flora s kterou se tu můžeme setkat je překrásná, ale pozor, na březích těchto rybníků žijí i bytosti, s kterými není radno se setkat.
Strom zrození je nádherný a statný. Rytíř Rudolf Rak častokráte sedával v jeho stínu a vychutnával si příjemné ševelení listů tohoto velikána nad jeho hlavou.
Temný les se nachází jižně od vévodova hradu v jeho bezprostřední blízkosti. Bytosti, které zde žijí mají nadpřirozenou moc, ale naštěstí není třeba se jich obávat, jelikož již dlouhé věky hájí zájmy vévody Jana a druidího společenstva místního kraje.
Rakova cesta vede od hradu vévody Jana směrem na západ a pomyslně odděluje Temný les a Hvozd masožravých včel. Za mlada tu rytíř Rak spolu s vévodou Janem pořádali závod v běhu do kopce v plné zbroji.

Velmistr druid Michal 3.úrovně

djVítejte v druidím lese, který se nachází v blízkosti vévodova hradu. Máte zde jedinečnou možnost nahlédnout do několika druidích knih, které skrývají nemalá tajemství či hrdinství. Můžete se zde zároveň dozvědět zajímavosti či drby z hradu nebo podhradí.

lezecvrk@seznam.cz

Get Adobe Flash player

Illalius Saratan byl dryádami vychovávaný mág a kouzelník. Jeho matkou je zlá proradná dryáda Bastona. Chybně jsme se domnívali, že tragicky zahynul při experimentování s lektvarem Zlatého tygra a lektvarem Záměny. Illalius Saratan je naživu a  L.P. 1582 navštívil Račí hrad a v plné síle zaútočil. Naši udatní hrdinové se mu museli postavit tváří v tvář a rytířka Terka a rytířka Péťa bohužel v tomto boji nalezly smrt.

Nicméně se ho nepodařilo zabít, jelikož se po více jak hodinové bitvě dal zbaběle na útěk.

On neuznává prohru, určitě se vrátí...a krev zbarví naše vévodství.

 

Informace, které se nám podařilo zjistit:

Životů:    1600+

Energie:   zřejmě 2x více než lidé

Speciální dovednosti: teleportace, telekineze, vyvolání magického štítu

Hlavní zbraň: kouzelná hůl metající modré blesky

Zvláštnost: často ho doprovází jeho pomocník naprosto neškodný škaredý humanoidní skřet