Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Na severu od hradu vévody Jana se nachází malebné městečko Jesenice. Vede přes něj několik obchodních cest a tak se tu často pořádají velkolepé a vyhlášené trhy.
Horní a Dolní Fikač jsou nevelké rybníky severně od hradu a nedaleko od městečka Jesenice. Fauna a flora s kterou se tu můžeme setkat je překrásná, ale pozor, na březích těchto rybníků žijí i bytosti, s kterými není radno se setkat.
Strom zrození je nádherný a statný. Rytíř Rudolf Rak častokráte sedával v jeho stínu a vychutnával si příjemné ševelení listů tohoto velikána nad jeho hlavou.
Temný les se nachází jižně od vévodova hradu v jeho bezprostřední blízkosti. Bytosti, které zde žijí mají nadpřirozenou moc, ale naštěstí není třeba se jich obávat, jelikož již dlouhé věky hájí zájmy vévody Jana a druidího společenstva místního kraje.
Rakova cesta vede od hradu vévody Jana směrem na západ a pomyslně odděluje Temný les a Hvozd masožravých včel. Za mlada tu rytíř Rak spolu s vévodou Janem pořádali závod v běhu do kopce v plné zbroji.

Velmistr druid Michal 3.úrovně

djVítejte v druidím lese, který se nachází v blízkosti vévodova hradu. Máte zde jedinečnou možnost nahlédnout do několika druidích knih, které skrývají nemalá tajemství či hrdinství. Můžete se zde zároveň dozvědět zajímavosti či drby z hradu nebo podhradí.

lezecvrk@seznam.cz

Get Adobe Flash player

Lektvar chuti na sladké

- daná osoba po jeho vypití má nesnesitelnou chuť na sladké a to v jakékoliv podobě, např.dortů, lízátek, bombonů či nanuků a je schopna během jednoho dne nahromadit doslova tuny těchto pochoutek ať již čestně nebo nečestně.

Začátek účinku: ihned

Doba trvání: 24 hodin

Vedlejší účinky: po vyprchání účinku lektvaru přichází většinou nesnesitelná únava a osoba je schopna veškeré nahromaděné sladkosti naposezení sníst

Suroviny potřebné k výrobě:

100g cukru
1 balíček sladkých bonbónů
3 lahve ochuceného sladkého pití
2x pomerančový džus
1 tuba šumících bonbónů
5x šťovík

Cena: 200 Rakových Grošů